Golden retriever europejski a amerykański. 2 typy goldenów

Golden retriever jest najczęstszym dużym psem, jakiego widzimy. Wielu znajomych, którzy mają golden retrievery, odkryje, że ma inny kolor i wygląd. Golden retriever jest inny. Będzie duża różnica. W tym czasie wiele osób powie, że nasz golden retriever jest brytyjski, a niektórzy twierdzą, że nasz golden retriever jest amerykański. W rzeczywistości z wyjątkiem różnicy w kolorze, golden retriever , nadal są bardzo różne, więc przyjrzyjmy się różnicom między brytyjskimi i amerykańskimi Golden Retrieverami dzisiaj.

Mają różne osobowości

Brytyjskie Golden Retrievery generalnie wyglądają naiwnie i wyglądają Jego oczy są pełne nadzieję.Czasami, nawet jeśli nie chcesz na niego zwracać uwagi, spojrzy na ciebie bardzo wyczekująco.Nawet jeśli go nie przytulisz, pomyśli, że jesteś jego właścicielem i będzie jak dziecko. , polega na twojej stronie. Amerykański Golden Retriever jest bardziej jak duże dziecko i wygląda na bardzo pewnego siebie. Po dorosłości poczuje się arogancja. Jak dojrzały mężczyzna, tak naprawdę nie jest jak dziecko, a czasami czuje się samotny, kiedy nie może się doczekać uścisku swojego pana lub kiedy szuka uwagi, a także jest arogancki, ale w tym czasie , Będzie też bardzo dumna i będzie wyglądać na bardzo zadowoloną.

Różnią się rozmiarem

Nie ma dużej różnicy w wyglądzie między angielskim Golden Retrieverem a amerykańskim Golden Retrieverem, ale są one pełniejsze, zaokrąglone w klatce piersiowej i piękniejsze z wyglądu. Wynika to głównie z ich różnych celów hodowlanych. Duża część psów w Polsce to Golden Retriever z linii angielskiej. Mają grube nogi, mocne kości i gęstą sierść. Te amerykańskie nie są zbyt popularne. W rzeczywistości nigdy nie widziałeś piękniejszego golden retrievera niż angielski golden retriever, jeśli ma mniej włosów. W rzeczywistości psy angielskie i amerykańskie mają podobną sierść, ale psy amerykańskie mają delikatniejszą sierść. Pod względem masy kostnej nie ma między nimi żadnej różnicy. Oba są grubsze, ale dział kosmetyczny będzie wyglądał na grubszy, gdy dorosną. Brytyjczycy wyglądają na trochę małych.

Różne wymagania na wystawach i zawodach

Wszyscy wiemy, że będą zawody dla golden retrieverów, czyli to, co zwykle nazywamy golden retrieverami na poziomie zawodów. Myślę, że amerykański Golden retriever jest piękniejszy. W rzeczywistości podczas zawodów kryteria oceny dwóch linii są różne. Jeśli chodzi o te dwa, to są one zupełnie inne jeśli chodzi o pielęgnację. W brytyjskim Golden Retriever zwracamy większą uwagę na jego zdolność do pracy, dlatego należy podkreślić, że mostek powinien być pulchny, a szyja bardzo mocna. Kości wyglądają na bardziej skoordynowane.

W naszym dziale kosmetycznym, co najbardziej wyróżnia się swoim pięknem. Musi być piękna. Więc nie musimy obcinać włosów z brzucha. Wygląda ładniej. Można więc powiedzieć, że Golden Retrievery bez zabiegów pielęgnacyjnych wyglądają podobnie. Po oporządzeniu widzimy, że Golden Retrievery zachowują się zupełnie inaczej podczas zawodów.

Twarz nie jest taka jak i często widzimy golden retrievery z dużymi cieniami, generalnie wszystkie są brytyjskimi goldenami Retrievery, podczas gdy amerykańskie Golden Retrievery mają ogólnie ciemniejszą sierść, więc nie wyglądają zbyt wyraźnie. Dzieje się tak również dlatego, że regiony, w których rosną, są różne.

Ich głowy również mają różnice

Nie wiem jakich części golden retrievera szukasz przy wyborze, możemy spojrzeć na jego obwódki , a także nos i jego usta, a także podeszwy jego stóp, a także paznokcie i brzuch im ciemniejszy tym lepiej, podeszwy stóp i nosa, jeśli jest różowy nie musimy martw się, kiedy dorośnie stopniowo stanie się czarny i dotyczy to wszystkich wybranych przez nas golden retrieverów.

Często stwierdzamy, że Golden Retriever może mieć węższą czaszkę, która będzie się wyróżniać. Wszyscy to czujemy. Takie Golden Retrievery należą do rodziny brytyjskiej, podczas gdy amerykański Golden Retriever ma szerszą czaszkę z wklęsłym środkiem czaszki, co jest wyraźną różnicą w stosunku do głowy. W rzeczywistości nie musimy się martwić o angielskiego Golden Retrievera czy amerykańskiego Golden Retrievera. Ponieważ kochamy wiele golden retrieverów. Te rasy różnią się również od innych ras. Różnią się kolorem od kremowego do czerwonego klonu. Ale nie czysta biel.

I tak naprawdę nie obchodzi nas, która to linia, o ile może się z nami dobrze dogadać, to wystarczy, prawda? Golden Retriever, ciepłe dziecko, potrafi naprawdę rozgrzać wielu z nas, nie musi być doskonały, ale przede wszystkim ogrzać nasze serca.

Dodaj komentarz